Działaj Lokalnie - aktualności

 

Działaj LokalnieAkademia Rozwoju Filantropii w PolscePolsko-Amerykańska Fundacja Wolności 

„Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie”
Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce”


Klauzula informacyjna Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM
dla programu „Działaj Lokalnie” - Informacje dotyczące ochrony danych osobowych

ODL Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM serdecznie zaprasza wszystkich wnioskodawców na szkolenie online.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ogłasza Lokalny Konkurs Grantowy w ramach programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

W ubiegły wtorek w Centrum Edukacji Ekologicznej I Rewitalizacji Jezior W Szczecinku grantobiorcy konkursu „Działaj Lokalnie 2023” zaprezentowali swoje projekty.

W załączeniu zdjęcia z uroczystości wręczenia umów na realizację projektów dofinansowanych w ramach konkursu Działaj Lokalnie 2023.

Już dziś w Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior odbędzie się uroczyste przekazanie umów podpisanych w ramach konkursu Działaj Lokalnie 2023. Tegoroczny konkurs jest już szóstą edycją której operatorem jest LGD POJEZIERZE RAZEM.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prezentacji podsumowującej działania naszych Grantobiorców w ramach programu „Działaj Lokalnie” edycja 2022.

ODL Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM serdecznie zaprasza wszystkich wnioskodawców na szkolenie online.

Tegoroczny konkurs Działaj Lokalnie cieszył się w tym roku dużym zainteresowaniem. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa pomysłów.

Konkurs Działaj Lokalnie cieszył się w tym roku dużym zainteresowaniem. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa pomysłów.

W dniu 30 czerwca br. o godzinie 1400 w Starostwie Powiatowym w Szczecinku przedstawiciele Stowarzyszenia LGD POJEZIERZE RAZEM podpisali z beneficjentami umowy dotyczące przyznanych środków finansowych w ramach konkursu Działaj Lokalnie 2021.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa DZIAŁANIA POJEZIERZE RAZEM we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ogłasza Lokalny Konkurs Grantowy w ramach programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Barwickie „Zwierzoluby” działające pod patronatem Stowarzyszenia Inicjatyw Możliwych 24 września zorganizowały imprezę dla szczęśliwych posiadaczy czworonogów. Wydarzenie odbyło się w miejscowości Knyki.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM w ramach programu Działaj Lokalnie serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla wnioskodawców – potencjalnych grantobiorców programu ,, Działaj Lokalnie’’, które odbędzie się online już 09 maja 2022 r. o godzinie 12.00. Szkolenie będzie trwało około 40 minut.

W dniu 12 lipca 2022 r. w Starostwie Powiatowym w Szczecinku miało miejsce uroczyste przekazanie grantów przez prezesa Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Pojezierze Razem Pawła Mikołajewskiego oraz wiceprezesa Krzysztofa Lisa w ramach Programu „Działaj Lokalnie”.