Działaj Lokalnie 

„Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie”
Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce”


Klauzula informacyjna Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM
dla programu „Działaj Lokalnie” - Informacje dotyczące ochrony danych osobowych

Barwickie „Zwierzoluby” działające pod patronatem Stowarzyszenia Inicjatyw Możliwych 24 września zorganizowały imprezę dla szczęśliwych posiadaczy czworonogów. Wydarzenie odbyło się w miejscowości Knyki.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM w ramach programu Działaj Lokalnie serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla wnioskodawców – potencjalnych grantobiorców programu ,, Działaj Lokalnie’’, które odbędzie się online już 09 maja 2022 r. o godzinie 12.00. Szkolenie będzie trwało około 40 minut.

W dniu 12 lipca 2022 r. w Starostwie Powiatowym w Szczecinku miało miejsce uroczyste przekazanie grantów przez prezesa Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Pojezierze Razem Pawła Mikołajewskiego oraz wiceprezesa Krzysztofa Lisa w ramach Programu „Działaj Lokalnie”.

W dniu 30 czerwca br. o godzinie 1400 w Starostwie Powiatowym w Szczecinku przedstawiciele Stowarzyszenia LGD POJEZIERZE RAZEM podpisali z beneficjentami umowy dotyczące przyznanych środków finansowych w ramach konkursu Działaj Lokalnie 2021.

Szanowni Państwo, w załączeniu „Przewodnik do umowy dotacji programu „Działaj Lokalnie”. Znajdą w nim Państwo szczegółowe informacje m.in. na temat promocji, realizacji oraz rozliczania projektów.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa DZIAŁANIA POJEZIERZE RAZEM we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ogłasza Lokalny Konkurs Grantowy w ramach programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Konkurs Działaj Lokalnie cieszył się w tym roku dużym zainteresowaniem. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa pomysłów.

28 czerwca odbyło się posiedzenie komisji grantowej przy Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM – Ośrodku Działaj Lokalnie realizującym lokalny konkurs grantowy w ramach programu „Działaj Lokalnie”.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa DZIAŁANIA POJEZIERZE RAZEM we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ogłasza Lokalny Konkurs Grantowy w ramach programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Projekt realizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bornem Sulinowie, zakładał wzmocnienie więzów i poczucia przynależności między mieszkańcami naszego małego miasteczka poprzez zintegrowanie ich we wspólnym twórczym działaniu.

Stowarzyszenie Be Happy jako organizator zorganizowało zajęcia Zumby online. Podczas realizacji zadania zajęcia odbyły się we wrześniu i w połowie października na żywo na sali lub świeżym powietrzu, a od listopada zajęcia zostały przeniesione do internetu.

W dniach 1, 2, 8 i 9 października 2020 r. odbyły się warsztaty pt. ,,Wyplatać każdy może’’, którego realizatorem jest Borneński Uniwersytet Trzeciego Wieku w Bornem Sulinowie.

W dniu 21 lipca br. o godzinie 11.00 w Starostwie Powiatowym w Szczecinku w sali 309 przedstawiciele Stowarzyszenia LGD POJEZIERZE RAZEM podpisali umowy z Beneficjentami, dotyczące przyznania środków finansowych w ramach Programu „Działaj Lokalnie”.