Działaj Lokalnie 

„Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie”
Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce”


Klauzula informacyjna Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM
dla programu „Działaj Lokalnie” - Informacje dotyczące ochrony danych osobowych

Szanowni Państwo, w załączeniu „Przewodnik do umowy dotacji programu „Działaj Lokalnie”. Znajdą w nim Państwo szczegółowe informacje m.in. na temat promocji, realizacji oraz rozliczania projektów.

W dniu 30 czerwca br. o godzinie 1400 w Starostwie Powiatowym w Szczecinku przedstawiciele Stowarzyszenia LGD POJEZIERZE RAZEM podpisali z beneficjentami umowy dotyczące przyznanych środków finansowych w ramach konkursu Działaj Lokalnie 2021.

28 czerwca odbyło się posiedzenie komisji grantowej przy Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM – Ośrodku Działaj Lokalnie realizującym lokalny konkurs grantowy w ramach programu „Działaj Lokalnie”.

Projekt realizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bornem Sulinowie, zakładał wzmocnienie więzów i poczucia przynależności między mieszkańcami naszego małego miasteczka poprzez zintegrowanie ich we wspólnym twórczym działaniu.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa DZIAŁANIA POJEZIERZE RAZEM we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ogłasza Lokalny Konkurs Grantowy w ramach programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Stowarzyszenie Be Happy jako organizator zorganizowało zajęcia Zumby online. Podczas realizacji zadania zajęcia odbyły się we wrześniu i w połowie października na żywo na sali lub świeżym powietrzu, a od listopada zajęcia zostały przeniesione do internetu.

W dniach 1, 2, 8 i 9 października 2020 r. odbyły się warsztaty pt. ,,Wyplatać każdy może’’, którego realizatorem jest Borneński Uniwersytet Trzeciego Wieku w Bornem Sulinowie.

W dniu 21 lipca br. o godzinie 11.00 w Starostwie Powiatowym w Szczecinku w sali 309 przedstawiciele Stowarzyszenia LGD POJEZIERZE RAZEM podpisali umowy z Beneficjentami, dotyczące przyznania środków finansowych w ramach Programu „Działaj Lokalnie”.

Szanowni Państwo, poniżej znajdą Państwo prezentację zawierającą najważniejsze informację dotyczące trwającego konkursu Działaj Lokalnie 2021. Zapraszamy do zapoznania się i składania wniosków!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM jako ośrodek Działaj Lokalnie ma zaszczyt przedstawić wykaz projektów wybranych w nowej edycji Działaj Lokalnie na posiedzeniu Lokalnej Komisji Grantowej w ramach konkursu Działaj Lokalnie 2020. Celem tegorocznego naboru jest walka z epidemią COVID-19 i przeciwdziałanie jej negatywnym skutkom.

Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu 25 czerwca 2020 r. (czwartek) w sali 402 Starostwa Powiatowego w Szczecinku o godzinie 11:00 odbędzie się posiedzenie Lokalnej Komisji Grantowej w sprawie merytorycznej oceny wniosków w ramach konkursu Działaj Lokalnie 2020.

Informujemy, że Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce przedłuża wcześniej ogłoszony Lokalny Konkurs Grantowy w ramach Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Celem tegorocznego naboru jest walka z epidemią i przeciwdziałanie jej negatywnym skutkom.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM w ramach programu Działaj Lokalnie serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla wnioskodawców – potencjalnych grantobiorców programu ,, Działaj Lokalnie’’, które odbędzie się online już 29 maja 2020 r. (piątek) o godzinie 12.00. Szkolenie będzie trwało max. 40 minut.