Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM w ramach programu Działaj Lokalnie serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla wnioskodawców – potencjalnych grantobiorców programu ,, Działaj Lokalnie’’, które odbędzie się online już 09 maja 2022 r. o godzinie 12.00. Szkolenie będzie trwało około 40 minut.

Podczas spotkania zostaną przedstawione założenia Programu „Działaj Lokalnie”, zasady aplikowania za pośrednictwem generatora oraz praktyczne informacje przy wypełnianiu wniosków elektronicznych na lokalny konkurs grantowy.

Więcej informacji można uzyskać w Ośrodku Działaj Lokalnie pod numerem telefonu 94-37-292-63.

Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami zawartymi w zakładce „Działaj Lokalnie”.

Nabór wniosków trwa od 09 maja 2022 r. do 09 czerwca 2022 r. Pula środków na granty wynosi 41 800 zł. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce ‘’Działaj Lokalnie’’, w której znajduje się ogłoszenie o naborze wraz z załącznikami.

Wnioski należy składać drogą elektroniczną, poprzez generator wniosków dostępny pod adresem: http://system.dzialajlokalnie.pl/

Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o wysyłanie wiadomości z Państwa adresem email, na który otrzymają Państwo link zapraszający do udziału w szkoleniu i dzięki któremu będziemy mieli możliwość połączenia się z Państwem.

Maile proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  wraz z ewentualnymi pytaniami na które będziemy mogli odpowiedzieć podczas szkolenia.

Serdecznie zapraszamy