We wtorek 22 października 2019 roku w siedzibie Fundacji im. Stanisława Karłowskiego w Juchowie odbędzie się szkolenie dla lokalnych liderów w zakresie planowania i wdrażania projektów rewitalizacyjnych opartych na dziedzictwie lokalnym i zasobach endogenicznych. Przedmiotem szkolenia będzie również zagadnienie pozyskiwania partnerów oraz darczyńców i innych źródeł finansowania dla takich projektów.

Tytuł szkolenia: „Projekt Wiejski w Juchowie – rewitalizacja obszarów wiejskich w praktyce”. Dzięki zrealizowanym przez ostatnich kilkanaście lat działaniom Projektu Wiejskiego fundacja jest właściwym podmiotem do prowadzenia tego typu szkoleń. W ramach projektu mamy przykłady z powodzeniem zrealizowanych inicjatyw z zakresu rewitalizacji przestrzennej oraz społecznej co sprawia, że jesteśmy wiarygodni. Szkolenie jest skierowane przede wszystkim do mieszkańców obszarów wiejskich powiatu szczecineckiego, osób działających aktywnie w lokalnych społecznościach, którzy chcieliby realizować projekty rewitalizacyjne w swoich miejscowościach. Liczba miejsc na szkoleniu ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W wiadomości prosimy podać imię, nazwisko, nazwę reprezentowanego podmiotu oraz nr telefonu.

Dokonując zgłoszenia potwierdzają Państwo akceptację następujacych oświadczeń dotyczących Państwa danych osobowych:

- „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2018 r. poz. 100)”.

- „Zgłoszenie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na robienie zdjęć podczas spotkania a także zgody na ich publikację i rozpowszechnianie w celach informacyjno – promocyjnych”.

- „Moje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji szkolenia oraz rozliczenia, kontroli środków i ewaluacji, z których sfinansowano spotkanie”.

- „Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji dotyczących przedmiotowego szkolenia i innych szkoleń organizowanych przez Fundację im. Stanisława Karłowskiego w przyszłości”.

- „Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja im. Stanisława Karłowskiego, mająca siedzibę przy w Juchowie 54a, 78-446 Silnowo”

- „Przyjmuję do wiadomości, ze mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania”.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.