Zapraszamy na spotkanie informacyjno-animacyjne nt. projektu „MIKRODOTACJE, LOKALNE PRZEDSIĘWZIĘCIA – Małe Inicjatywy Lokalne edycja 2”, które odbędzie się w dn. 04 kwietnia 2017 r. (wtorek) o godzinie 1200 w sali 202 Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. 28-go Lutego 16. Spotkanie poprowadzi Animator Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Celem głównym projektu jest zwiększenie ilości różnorodnych inicjatyw lokalnych na rzecz wspólnot poprzez udzielenie wsparcia finansowego młodym NGO's oraz grupom nieformalnym i samopomocowym. W trakcie spotkania omówiony zostanie harmonogram naboru wniosków, regulamin FIO 2017 oraz sposób wypełniania formularza wniosku o dofinansowanie.

Tych z Państwa, którzy są zainteresowani wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o zgłoszenia do dn. 03 kwietnia br. (poniedziałek) do godziny 1200 w biurze LGD POJEZIERZE RAZEM drogą telefoniczną (0-94-37-292-63), mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub osobiście (Szczecinek, ul. 28 Lutego 16 pok.3).

Biuro LGD POJEZIERZE RAZEM