Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM serdecznie zaprasza na konferencje w ramach programu „Równać Szanse”, która odbędzie się 5 czerwca br. w Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku.

Spotkanie będzie poświęcone idei programu, którego celem jest wspieranie inicjatyw służących wyrównywaniu szans na dobry start w dorosłe życie młodzieży z terenów wiejskich i małych miast (do 20 tysięcy mieszkańców), poprzez podnoszenie kompetencji i rozwój umiejętności społecznych.

Organizatorem przedsięwzięcia, realizowanego w ramach Programu "Równać Szanse" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności jest Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży oraz Fundacja Nauka dla Środowiska.

Podczas konferencji zostaną omówione główne założenia Programu, przedstawione zostaną również praktyczne wskazówki jak napisać wniosek aplikacyjny i jak należy ubiegać się o dotacje. Ponadto zaprezentowane będą również dobre praktyki uczestników poprzednich edycji konkursu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny jednakże ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o przesyłanie formularza zgłoszeniowego pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 3 czerwca 2019!

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu - Fundacja Nauka dla Środowiska - Arkadiusz Borysiewicz 534 523 529.

Biuro LGD POJEZIERZE RAZEM