Szanowni Państwo! Jesteśmy już po spotkaniu konsultacyjnym w Gminie Barwice, które dotyczyło przygotowania nowej Lokalnej Strategii Rozwoju obszaru Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia POJEZIERZE RAZEM.

Tematem przewodnim było przedstawienie założeń realizacji nowego okresu programowego, w tym dokonano analizy mocnych i słabych stron, szans i zagrożeń, a także celów i przedsięwzięć w nowej LSR. Zagadnienia poruszone podczas spotkania ukierunkowane były m.in. na innowacyjność, cyfryzację, środowisko i klimat, zmiany demograficzne oraz partnerstwo w realizacji projektów.

Zebrane informacje poddawane są właśnie analizie i opracowaniu przyszłych przedsięwzięć oraz zadań potrzebnych do realizacji przez LGD.

Dziękujemy osobom, które poświęciły swój czas i były z nami podczas spotkania.

Poniżej znajduje się ankieta służąca zebraniu informacji do Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru działania Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania POJEZIERZE RAZEM. Osoby, które jeszcze tego nie uczyniły, zachęcamy do jej wypełnienia:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSftsNAMYzVSHYW4X3ZEw_vaXPMG6T_LE_V1qMGIL14bbmA-8A/viewform?usp=sf_link

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego 0-94-37-292-63, mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz kontaktu osobistego w siedzibie biura Szczecinek, ul. Warcisława IV 16, pok. 101. Wszelkie Państwa uwagi oraz pomysły są niezwykle cenne podczas opracowywania nowej Lokalnej Strategii Rozwoju.

Pracownicy Biura LGD