Uprzejmie informujemy, iż Województwo Zachodniopomorskie przystąpiło do organizacji wydarzenia pn. „Aleja Zachodniopomorskie Smaki”, które tradycyjnie już odbywać się będzie równolegle do Pikniku nad Odrą w dniach 7-8 maja 2016 roku, w Szczecinie, na Wałach Chrobrego.

W chwili obecnej prowadzone są prace nad ostatecznym kształtem tego wydarzenia. Jedną z opcji jest możliwość nieodpłatnego zapewnienia Producentom i Wystawcom powierzchni wystawienniczej oraz domków drewnianych o wymiarach 3m x 2x-; zaś po Państwa stronie – spoczywać miałby koszt wynajmu wyposażenia, które ma być zamawiane bezpośrednio u głównego Organizatora, tj.: Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Są to wstępne informacje.

Drodzy Państwo, w związku z powyższym, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego zwraca się z uprzejmą prośbą o wypełnienie i odesłanie mailem lub pocztą, na adres Wydziału Rolnictwa i Rybactwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, załączonej do niniejszej wiadomości deklaracji, w terminie do 16 marca 2016 roku. Dodatkowo informujemy, że treść deklaracji może ulegać zmianom.

Równocześnie prosimy Państwa, abyście Państwo wszelkie zmiany bądź nowe informacje związane z Waszym uczestnictwem w tym wydarzeniu przekazywali niezwłocznie pracownikom Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie po ich zaistnieniu.

W przypadku zmian lub nowych ustaleń będziemy Państwa informować na bieżąco.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Panią Aleksandrą Jaszczuk, tel. (91) 44 10 215 lub Panią Pauliną Makatun-Hałas, tel. (91) 44 10 233.

W imieniu Organizatorów serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.