W dniach od 25 - 28 września 2017 roku w Poznaniu miały miejsce Międzynarodowe Targi Poznańskie pn.: POLAGRA FOOD Poznań 2017. W tegorocznej edycji Targów dzięki wsparciu i środkom finansowym pochodzącym z Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich uczestniczyli przedstawiciele Lokalnych Grup Działania z Województwa Zachodniopomorskiego.

Międzynarodowe Targi POLAGRA FOOD - to dla branży spożywczej zwiastun trendów konsumenckich, kompleksowy przegląd ofert, ale też doskonała i skuteczna promocja polskiej gospodarki. W ofercie wystawców można spotkać m.in.: mięsa i wędliny, dodatki do żywności, zioła, przyprawy, produkty mleczarskie - sery, kefiry, jogurty, mleko, wyroby piekarskie i cukiernicze - ciasta, ciastka, słodycze, przetwory owocowo-warzywne, wina, wódki i likiery oraz żywność ekologiczną.

Targi POLAGRA FOOD co roku odwiedza kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów z całego świata, poszukujących nowości, inspiracji, a przede wszystkim nastawionych na zawarcie długoterminowych kontraktów. To ważne wydarzenie w rozwoju nowych perspektyw eksportowych. Targi POLAGRA FOOD – to znakomita platforma do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, utrzymania dotychczasowych relacji i poznania najnowszych trendów w ramach tego sektora gospodarczego zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z Targów.

Biuro LGD POJEZIERZE RAZEM